XRS'22 TCstock Junior champion
- Κατηγορία: FRT News
![320025417 6089533094413164 5054612524948699259 n](/images/320025417_6089533094413164_5054612524948699259_n.png)
banner by Chris Kidis
Ο μικρος Δημητρης.... ...... (το μηλο κατω απο τη μηλια θα πεσει) κερδισε το πρωταθλημα του 2022 για τα ηλεκτρικα τουρινγκ στοκ με πολυ δυνατους αντιπαλους οπως ο Κατσιγιαννης και ο Καλιακακης. Φυσικα ειναι το μελλον. Του ευχομαστε να παραμεινει στο χωρο και να συνεχισει την καλη του πορεια με τον μπαμπα του. Σιγουρα ετοιμαζεται για το 2023.